Zum Hauptinhalt springen

Ähnliche Stellenanzeigen

OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO (m,k,i)

Firma bindan GmbH poszukuje pracownika na stanowisko:

POPERATOR WOZKA WIDLOWEGO (m,k,i) 15€ / h
miejsce pracy: Berlin, Großbeeren

Twoje zadania :

  • ukladanie palet z towarami na regaly
  • transport wewnetrzny towarow
  • obsluga wozka widlowego

Twój profil :

  • licencja na wozek widlowy
  • komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych pracy
  • gotowosc do pracy na nocna zmiane 2.00- 10.30

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • mozliwosc wyplacenia zaliczki
  • prace w stabilnej firmie umożliwiającej rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
  • niemiecką umowę o pracę i pełne ubezpieczenie rentowne i zdrowotne
  • kontakt z biurem w jezyku polskim
  • premie swiateczne oraz swiadczenia urlopowe

Dies ist eine gecrawlte Stellenanzeige von dritten Jobbörsen. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise und Kontaktformular.